#1 2009-03-23 14:17:37

Rosół

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 7
Punktów :   

Składy

Dobra tworze teraz poradnik na teamy by nie było niekończących się pytań jaki team do
kogo a więc;p(no i oczywiście fali niepotrzebnych postów)
będę do każdej postaci dobierał teamy z podstawowymi postaciami jak i postaciami odblokowanymi;p
a więc:
Zacznijmy od Naruto(opis:Postać bloker/reduktor/ofens,używa gen,nin,tai)

oczywiście team 7 ze względu na to że świetnie się Naruto w nim komponuję naruto-Haku-Sakura(by Kejmur)wiadomo bloki w razie czego blokujemy sakurą,Naruto do wykańczania ale najważniejszy
Haku,Unieruchamiamy,następnie dwie masówki i dobijamy sakurą i naruto
Naruto-Kakashi-Shikamaru(by Ray)wiadomo bloki co prawda czakra się miesza ale na misje w sam raz.Po pierwsze używamy sharingana tylko po zapuszczeniu cieniu lub gdy shika jest zablokowany,następnie Kakashi unieruchamia i wykańcza w razie czego naruto ponownie unieruchamia a z cieniem shiki i skillem kage mane można dobijać.

Kolejna postać to Sasuke(ofens/reduktor,używa:nin,blood,tai)

team7 oczywiście dla początkujących świetny team;p
Chouji-Sakura-Sasuke najpierw staramy się odpalić sharingana u Sasuke,następnie tabletka chouhiego i leczenie sakury.Po czym combo chidori+punch(1 tabletka) i śmierć postaci(oczywiście bez redukcji).Jak jest źle to leczymy sakurą lub chowmy się chouhim w mięsnym czołgu a no i tabletek jak co może być więcej bo leczenie po tabletce daje plus 10hp:) no i sakura blokuje groźnych opponentów
Sasuke-Kabuto-Lee/Sakon/dosu/Kiba teraz przeanalizuje trochę skład na misje do orochimaru a więc;p
lee-jeśli szybko załączysz nirvane u Kabuto i zgromadzisz przynajmniej dwie tai to będzie dobrze o ile nie dostaniesz trucizny od Kankuro czy Shizune
Sakon-to samo szybko nirvana,następnie combo chidori+punch(minus że zabiera 4 czakry)
Dosu-dosu sam omija redukcje dlatego Kabuto jedynie jako drainer będzie nam potrzebny czyli podkręcamy skilla Dosu do 40hp a następnie walimy chidori+Vibrating Sound Dril(40hp) i po jednej postaci(plus że zabiera 3 czakry,minus że dosu potrzebuje Melody Arm Tuning na 5 rund ale coś za coś;p)
Kiba-postać do tego teamu też dobra ale potrzeba szybkiej nirvany a następnie zaznaczenia i garrugi bo jeśli Kiba zostanie zablokowany może być ciężko,wtedy przydaje się kabuto który kradnie czakrę ale jak odpalimy nirvane i garruge to powinno pójść jak spłatka:)

sakura(heal/block single,używa:nin,tai,radom)
oczywiście team 7 na początek
Sakura-Chouji-Sasuke(patrz w team na Sasuke)
Sakura-Haku-Naruto(patrz na team do Naruto)
sakura-Shizune-Shikamaru(by Jubi) wiadomo skład na tsunade plus mass block no i oczywiście powolne ale skuteczne(nie mieszamy czakr)pokonywanie przeciwnika.
Sakura-Shino-Temari(by Kejmur)dwie ściany plus mass Temari,kradnięcie czakry shino,odpalanie ścian najlepiej w krytycznych momentach po rozstawieniu pluskw
Shizune-sakura-Chouji-też dobry team ale tu chodzi by jak najszybciej zrobić tanka chouhim nastnie dwie tabletki,leczenie shizune lub sakury i po trzeciej tabletce hity chouhim.
Shizune-Sakura-Lee-wiadomo chodzi tu o odpalenie bram i szybkie lczenie sakurą i shizune.
sakura-haku-Ino świetny skład na bloki

Kakashi(single block,ofens,Instant Killer,kopiowanie[unikat])jedna mała rada dla tych którzy,zdobyli Kakashiego.Sharingan to wielki atut Kakashiego ale pamiętaj że Sharingan nie kopiuje technik,które w elemencie mają blood czyli np.cień shiki,mięsny czołg chouhiego
Kyubi rage itd.
Kakashi-Shikamaru-shigure zaczynamy od preparacji Shikamaru,następnie preparacja shigure i zostawiamy blood/gen lub obie czakry następnie zapuszczamy cień i mass shigure.Następnej turze albo rączka shiki,raikiri+skill shigure za 25hp i dobijamy minimum jedną postać dalej blokujemy sharinganem kakashiego,w następnej pieskami,oczywiście znowu czekamy na cień i zapuszczamy parasole aż do napisu"You win"
Kakashi-sakon-Kankuro tu oczywiście dążymy do tego by zbić sakonem lub Kakashim 40/55hp a następnie dobijamy kankuro i tak do upadłego.
Kakashi-Naruto-Shino i tu mówię na wstępie,że do tego teamu potrzeba solidnego treningu.Po pierwsze w ogóle gra shino wymaga cierpliwości i ważne by go nie tracić po 3 kolejce bo przyda nam się by wykraść cenną czakrę w której naruto i kakashi nie współgrają.
Kakashi-Naruto-Oro denerwujący team,nawet dwa razy od niego dostałem,więc na początku pieczęć na Naruto(on ma redukcje)następnie w zależności od czakry,manda i kagebushiny(w najgorszym wypadku mandę)a później dobijamy raikiri i blikujemy naruto w razie czego jest mieczyk Orosia który zabiera jedną czakrę.
Kimmimaro-Kakashi-Naruto tu robimy massówkę Kimmim po czy dobijamy Kakashim w razie czego Naruto jako wsparcie.
Naruto-kakashi-Shikamaru(patrz team z Naruto)

Shino(drain/mass/ściana,używa blood,radom)

Sakura-Shino-Temari(patrz team na Sakure)
Kakashi-Naruto-Shino (patrz team na Kakashiego)
Shino-Jirobu-Hinata-bardzo dobry team na kradnięcie czakry.shino po cichu podkłada pluskwy hina atakuje uderzeniem za 40hp(2r) zabierając 2 czakry a jirobu chowa nasz skład i kradnie 2 czakry przeciwnikowi no a później shino mass do kolekcji:)
Jirobou-Tayuya-Shino(by Kejmur)- Bloker, dwóch defensorów, dwóch kradnących manę, jeden ją spalający.
Temari-Shikamaru-Shino dwie ściany,jeden mass block jak czakra dochodzi to przeciwnik nic ci nie zrobi.
Shino-Yoroi-Hinata ustawienie nakradnięcie czakr,preparacja Yoroiego,byakungan Hinaty po czy hit hinaty a później dochodzi kradnięcie Yoroiego i shino.bardzo pożyteczny i denerwujący skład.
Gaara-Lee-Shino(by Kej)-załączmy u Lee i gary redukcje lu nawet straszymy przeciwnika piaskową trumną po czy gdy umieścimy pluskwy kradniemy czakre i albo włączamy bramy i łapiemy w piaskową trumnę albo możemy najpierw jeszcze włączyć ściane shino.Skład wymaga ogrania i cierpliwości.
Baki-Gai-Shinoskład na omijanie redukcji do tego kontra i ofens w postaci Gaia i dobitka Bakiego.jak wsparcie z czakrą i ścianą mamy shino.

Kiba(mass/ofens używa:tai,blood,radom)

Sasuke-Kiba-Kabuto(patrz team do Sasuke)
Kiba-Temari-Tayuya(by Kej)-mass czym się da,tylko początek to naznaczenie prze kibę a później mass każdą postacią na jaką czakra pozwala.
Kiba-Zabuza-Shikamaru ciekawe ustawienie po pierwsze robimy preparacje Shikamaru oraz naznaczanie Kiby po czy fala zabuzy.Następnie albo cień(jak masz gen,blood)lub jak masz samą blood to garruga kiby póxniej mgła zabuzy i dobijasz gatsugą.
zabuza-Kiba-Kidomaru no tu wiadomo naznaczanie,fala,garruga i summon Kida po czym mgła zabuzy i dobijamy.

Hinata(drain/mass/reduktor używa:blood,nin,tai)

Shino-Jirobu-Hinata(patrz team do shino)
Shino-Yoroi-Hinata (patrz team z shino)
Kabuto-Hinata-Neji(by Kej)Staramy się szybko aktywować Hinatą Byakugana. Jak nie możemy tego zrobić, to Kabuto rzucamy Temple of Nirvana i ciągle nim atakujemy, by spalać przeciwnikowi chociaż tą 1 chakrę. Nejim można także atakować. Tutaj stosujemy wyłącznie atak Hinatą spalający chakrę. Jak przeciwnik zblokuje jej atak, to staramy się użyć Nejim atak spalający 5 chakr. Jak się robi gorąco, to Shino włączamy defensywę.
Tayuya-Hinata-TenTen(by Kej)tu Hinaty używamy tylko do mass.wiadomo co do taktyi imo największe szkody na mass dziewczyn a dobijamy o ile Tenten nie ma Hinatą.
Hinata-Neji-Kin team na spalanie,załączamy preparacje kin,byakungan i od czakry albo spalanie nejim/hinatą lub Kin.
Tenten - Temari - Shino-wieczna nietykalność,trzeba pamiętać o odpowiednim zbieraniu czakr do kolejnej ściany,bloku.

Kurenai(mass/single block używa:gen/radom(po spełnieniu wymagań))

Demon Brothers-Kurenai-Gaara-wiadomo skład na bloki
DB-haku-Kurenai-to też skład na bloki
Gai-Kurenai-Haku-skład na bloki i pomoc w postaci Gaia,najlepszy na massowców na innych najlepiej szybko lustra,mass igłami i bramy gaia,Kurenai jako pomoc.

Shikamaru(mass block/ofens(po spełnieniu warunków),uzywa:gen,blood,radom)

Naruto-Kakashi-Shikamaru(patrz team do Naruto)
sakura-Shizune-Shikamaru(patrz team z Sakurą)
Kakashi-Shikamaru-shigure(patrz team na Kakashiego)
Temari-Shikamaru-Shino (patrz taem na shino)
Kiba-Zabuza-Shikamaru(patrz team na Kibę)
Shikamaru-Tenten-Temari jedno z najsławniejszych ustawień gra na niekończące się ściany i bloki.
shikamaru-gaara-Lee blok shiki po czym bramy i dobijamy a na ostatniego blok gaara.w razie kłopotów z cieniem to robimy drunker fist lee i blokujemy gara najgroźniejszą postac i czekamy na cień.
Chouji-Shikamaru-Zabuza(patrz team na Choujiego)
Lee-Zabuza-shikamaru-wiadomo stramy się na blok zabuzy po czym cień shiki(zbieramy na tai) następnie bramy i dobijanie.w razie czego najlepiej oddać jedną rundę na zgromadzenie czakr.
TenTen-Shikamaru-Haku-zaczynamy od preparacji tenten i shiki po czym zależnie od czakry blokujemy i załączamy lustra,następnie igły haku,mass tenten i kage mane shiki i po
kłopocie.
Shikamaru, Temari i Neji-próbujemy łapać w cień i wykańczać postacie przeciwnika,każda czakr do czegoś służy(no niby przy cieniu i ataku mass nejiego się miesza ale cień używamy raz na kilka rund a mass co dwie).
Gai-Shikimaru-Temari staramy się złapać w cień po czym odpalamy bramy i atakujemy najlepiej combo uderzeniem gaia za 60hp plus kage mane shiki za 45hp.

Chouji(ofens,używa:tai,blood,radom)

Chouji-Sakura-Sasuke (patrz team do Sasuke)
Shizune-sakura-Chouji(patrz team na Sakurę)
Chouji-Shizune-Kabuto(by Kej) Ekonomiczne ustawienie na czakre.Ważne jest by nie stracić za szybo chouhiego i leczyć shizune,oczywiście przeszkadzamy przeciwnikowi Kabutem.
Chouji-Shikamaru-Zabuza blok zabuzy,tabletka,blok shiki,tabletka później tank i mgła zabuzy,kolejna tabletka i dobijamy shiką,zabuzą albo Choujim

Ino(single block używa:gen/radom(po spełnieniu pewnych warunków))
Pamiętajmy że atak Mind Body Disturbance Technique może być bardzo skuteczny na Lee(przy bramach).Gdy są 3 postacie przeciwnika w trafienie Lee ma 50% a gdy są dwie postacie to szansa jest 100%.

Sakura-haku-Ino (patrz team do Sakury)
Ino-Sakura-Kimmimaro(by Kej) bloki plus mass w postaci kimmiego,skuraleczy i blok lub mass kimmiego,ino jako wsparcie i blok.
Ino-Gai-Haku bloki plus odbijanie przez Gaia masówek.bardzo irytujący skład.ważne by przy takich postaciach jak tenten,haku,Temari(chodzi o postacie z atakami mass) włączyć u gaia CP(50% szansy że odbije i zada postaci 30hp obrażeń)no i aktywujemy lustra u haku i blokujemy a następnie mass haku Ino do zamiany dusz i w razie czego jako wsparcie.
Ino-DB-haku skład na bloki.

Asuma(mass/ofens/drainer używa:nin,tai)

Asuma-Kimmimaro-Kankuro(by Kej) skład na mass czyli preparacja Kankuro po czym mass kimmiego,trucizna kankuro i na dokładkę kastety asumy po czym możemy dobić skillem za 40hp i po teamie przeciwnika.
Asuma-Kin-Shino(by Kej) tu chodzi przede wszystkim o mass czyli preparacja kin po czy atakujemy spalaniem czakry kin lub kastety asumy,gdy pluskwy są gotowe atakujemy shino a po zdobyciu czakr z przeciwnika dobijamy kin i asumą:)
Asuma - Kimimaro - Tayuya(by Jubi) tu też wiado bez preparacji co wlezie atakujemy mass
czyli albo kastety,albo mass kimmiego lub tayuyi.W razie czego blok kimmiego lub unieruchomienie Tayuyi fletem.
Jiraiya-Asuma-Kankuro Team też na mass najlepiej najpierw mass Kimmiego po czym kastety asumy i dobijamy truzizną kankuro.

Lee(reduktor/instant killer używa:tai)

Sasuke-Kabuto-Lee(patrz team na Sasuke)
Shizune-Sakura-Lee(patrz team na Sakurę)
shikamaru-gaara-Lee(patrz team na Shikamaru)
Lee - Shikamaru - Sakura zbieramy zieloną,czekamy na cięn a potem odpalamy bramy i wykańczamy przeciwników w razie czego rączka jak pomoc przy omijaniu redukcji.
Lee-Zabuza-shikamaru(patrz team na shikamaru)
Gaara-Lee-Shino(patrz team na shino)

tenten(mass/mass block używa:tai,radom)

Tayuya-Hinata-TenTen(patrz team na Hinatę)
Shikamaru-Tenten-Temari(patrz team na shikamaru)
Tenten - Temari - Shino(patrz skład na shino)
Ten Ten - Temari - Neji(by Jubi) skład na ataki mass czyli jak masz niebieską-atakujesz temari,zieloną-tenten,czerwoną-Nejim.
TenTen-Shikamaru-Haku(patrz skład z shikamaru)
TenTen-Haku-Tayuyaskład na mass.Każdy korzysta z innej czakry.w razie kłopotu blokujemy oppków igłami lub ścianą temari.

Neji(mass/spalacz/ofens,używa:tai,blood)
atak:Eight Trigram Sixty-Four Palms Technique omija redukcje dzięki czemu takie postacie jak gaara czy lee są praktycznie bezbronne.

Kabuto-Hinata-Neji(patrz team na Hinate)
Hinata-Neji-Kin(patrz team na Hinate)
Ten Ten - Temari - Neji(patrz skład na Tenten)
Shikamaru, Temari i Neji(patrz skład na Shikamaru)
Kabuto, Neji i Kin(by ray)team na spalanie atakujemy czym się da a nnajlepiej najpierw atak na któregoś z przeciwnika(najlepiej reduktor)w tenketsu(Four Palms Technique) po czy atak na spalanie kin i wsparcie kabuto w spalaniu.w razie czego dobijamy atakiem Nejiego za 50hp(2r).
Rehab Gaara-Neji-Kin-czakra się nie miesza i skład na mass,atakujemy kin i nejim mass a jak nazbiera się nin to atakujemy gaarą(najlepiej ze skillem).

Gai(ofens/CP[unikat],używa:tai,radom)
CP czyli Counter Punch daje nam możliwość zanegowania i skontrowania ataku na Gaia(50%szansy)

Ino-Gai-Haku(patrz team na Ino)
Gai-Shikimaru-Temari(patrz team na shikamaru)
Tayuya-Gai-CsSasuke każdy ma inną czakrę aktywujemy pieczęcie u sasuke,tayuyą jak się da robimy blok fletem po czy zabijamy jedną postać lub robimy mass,gai bardziej do odbijania i w razie gdyby cssa nie było.
Gai-Kurenai-Haku(patrz team na Kurenai)
Gai-Shodaime-Baki(patrz team na Bakiego)
Baki-Gai-Shino(patrz team na shino)

Gaara(instant killer/sigle blocker/reduktor,używa:nin,radom)
Demon Brothers-Kurenai-Gaara(patrz team na Kurenai)
shikamaru-gaara-Lee (patrz team na Shikamaru)
Gaara-Lee-Shino(patrz team na shino)

Temari(mass/ściana używa:nin)
Sakura-Shino-Temari(patrz team na Sakurę)
Tenten - Temari - Shino(patrz team na shino)
Shikamaru-Tenten-Temari (patrz team na Shikamaru)
Shikamaru, Temari i Neji(patrz team na shikamaru)
Gai-Shikimaru-Temari(patrz team na shikamaru)
Temari,Kimmimaro,Jiraiya
zamykamy przeciwników w żabim żołądku,atakujemy mass kimmim za 45hp(+15hp dzięki Jiraihy)i dobijamy temari(jakies 40hp).

Kankuro(ofens/mass używa:radom)
Asuma-Kimmimaro-Kankuro(patrz team na Asumę)
Kiba-Kankuro-Jirobunajpierw zaznaczamy przeciwników,następnie najlpepiej albo poczekać i zrobić garruge lub jesli Kiba jest blokowany zrobić atk Jirobu na kradnięcie czakry dzięki czemu teoretycznie Kiba powinien być oswbodzony.robimy garruge i potem gatsugę.
Kankuro-Kyuubi Naruto-sakura preparacja Kankuro,następnie blokujemy postać Kyuubi Naruto rasenganem i w następnej dobijamy Kankuro atakiem za 60hp.Sakura w razie gdyby blokowano kankuro i jako wsparcie.
Kankuro-kidomaru-kiba skład na mass czyli najpierw zaznaczanie kiby po czym zależnie od czakry summon kida,trucizna kankuro i garruga.

Baki(reduktor używa:nin,gen,radom)
Gai-Shodaime-Bakidobrze uzupełniający się team
Baki-Gai-Shino(patrz skład na shino)

Kolejne teamy już wkrótce:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dobra firma ochroniarska bydgoszcz