#1 2007-11-20 21:14:27

Scooter

Nowicjusz

10400332
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 12
Punktów :   
Klan: Silver Dragon

The Rise of a Jinchuuriki

1. Informacje o Misji:

- Nazwa Misji:The Rise of a Jinchuuriki
- Typ Misji: Misja Rangi B

2. Wymagania Misji:

- Ranga: Special Jounin
- Inne Misje: Devotion

3. Zadania Misji:

Wygrać 1 bitwę przeciwko Zabuzie z Naruto w składzie
Wygrać 1 bitwę przeciwko Gaarze z Naruto w składzie
Wygrać 1 bitwę przeciwko Haku z Naruto w składzie
Wygrać 1 bitwę przeciwko Kibie z Naruto w składzie
Wygrać 1 bitwę przeciwko Nejiemu z Naruto w składzie
Wygrać 1 bitwę przeciwko Kabuto z Naruto w składzie
Wygrać 1 bitwę przeciwko Kimamaro z Naruto w składzie
Wygrać 2 bitwy przeciwko Sasuke z Naruto w składzie
Wygrać 6 bitew pod rząd z Naruto w składzie

4. Opis Przejścia:
- Jest to misja troszkę trudna ponieważ tu trzeba wygrać 6 walk pod rząd
- Również trzeba mieć trochę szczęścia co do wylosowanych graczy (z nadzieją że przeciwnik będzie grał tymi postaciami które musimy pokonać)
- Wybieramy drużynę w której musi znajdować sie Naruto(ja przeszedłem składem Naruto, Cursed Seal Sasuke, Lee)

Naruto - Posiada:
         Shadow Clones - niwelują mu 50% obrażeń, pozwala na użycie Rasengana, (działa przez 4 rundy)
         Uzumaki Naruto Combo - dobre jedynie gdy są aktywne Shadow Clones wtedy zadają 30HP, bez nich 15:(
         Rasengan - można go użyć jedynie gdy są aktywne Shadow Clones, zadaje 45HP   
i unieruchamia przeciwnika na 1 rundę
           Na samym początku aktywuje Shadow Clones( jeżeli mam genjutsu ), bo bez tego jest słaby, następnie używam Rasengana na zadanie poważniejszych ran i unieruchomieniu najsilniejszą postać przeciwnika.

Cursed Seal Sasuke - Posiada:
                  Cursed Seal Activation - są 2 poziomy, 1 poziom niweluje 25 % obrażeń, a drugi  poziom  50 %, dział przez 4 rundy                         
                    Katon: Goukakyuu no Jutsu - zadaje wszystkim przeciwnikom 20HP, CS 1 30HP, CS 2 60HP
                    Corrupt Chidori - zadaje ofiarze 60HP, CS 1 77HP, CS 2 154                                  
Na samy początku aktywuje Cursed Seal Activation na 1 , a potem na 2, i wtedy Corrupt Chidori (K.O)
                                   
Lee- Posiada:
       Drunken First Style Taijutsu - przez 5 tur zadaje ofiarze 15HP przez 5 tur i Lee niweluje 66% obrażeń.
       5TH Gate Opening - obrażenia Lee zostają podniesione o 400%, jest niewidzialny przez 2 tury i traci 75% HP
       Lotus - zadaje 30HP, gdy są aktywne 5TH Gate Opening lotus zadaje 120HP
       Lee jest wykorzystywany gdy mam mało życia, wtedy aktywuje 5TH Gate Opening
                     
5. Nagroda za Misję:

- Odblokowujemy nową postać: Kyuubi Naruto

Ostatnio edytowany przez Scooter (2007-11-26 08:57:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkebab z dostawą na mokotowie Mrzeżyno pokoje